Podarowałam kiedyś mojemu M filiżankę do kawy z kolekcji Rossiny Wachtmeister. M bardzo lubił pić z niej kawkę, ale niestety filiżanka uległa wypadkowi i teraz może być tylko ozdobą w kuchni. Żeby osłodzić M utratę filiżanki zrobiłam......puszkę do kawy z kocim motywem
M jest zachwycony, a Wam jak się podoba?
Pozdrawiam
Nie dziwię się że M się podoba bardzo ładny wzór
OdpowiedzUsuńŚliczna puszeczka. Na pewno kawka z niej wspaniale smakuje :))
OdpowiedzUsuńPozdrawiam cieplutko, Agness:)
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńBardzo fajna puszeczka :)
OdpowiedzUsuńi mi sie bardzo podoba