piątek, 10 sierpnia 2012

Przymusowy marazm

Jeszcze ok 2 tygodni muszę nosić gipsior na mojej wychudzonej nodze. Straszne. Nie mogę nic robić bo  nie mogę sama nic przenieść, a i wena poszybowała gdzieś w przestworza. Nuda. Moje bycie ogranicza się do czytania i śledzenia seriali i programów "edukacyjnych". Odliczam chwile do czasu gdy odrzucę kule i pewnie stanę na obu nogach, a wtedy ....dom będzie błyszczeć. Ale kiedy to będzie????? Mam nadzieję że czas będzie płynął szybko.
Nudzę się bo zapomniały też o mnie przyjaciółki, co prawda nie wszystkie , ale.....trochę przykro.
Szlachetne zdrowie............Kochanowski miał rację choroba ( jakakolwiek) jest strasznie upierdliwa i nie ma jak zdrowy duch w zdrowym ciele :)))))
Zanudziłam Was moi drodzy, ale może z tym postem wróci Wena i choroba szybciej odejdzie
Pozdrawiam i życzę udanego zakończenia wakacji.

8 komentarzy:

 1. Kochana, gipsu i bólu nie zazdroszcę ale posiedzenia i uziemienia w domu troszke tak :) strasznie tęsknie za nic nierobieniem.
  Jeszcze troszke cierpliwości i będzie OK.
  Buziaki
  PS.
  dzis pierwszy raz o 6 miesiecy odwiedzili mnie Rodzice, wyobraź sobie że Tata na tyle dobrze się czuł, że mógł znieść podróż!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewciu nic nie robienie jest straszne i nie w naszym stylu. Zapewniam....
   Ogromnie się cieszę że odwiedzili Cię rodzice. Super Pozdrów Ich od nas

   Usuń
 2. Co to z tymi gipsami, moja siostra też własnie paskudnie zlamała nogę...No nie zazdroszczę, ale trzymaj się, 2 tygodnie szybko zlecą. Pozdrówka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dużo ludzi w tym roku ulega wypadkom i kontuzjom różnego rodzaju. Taki rok W mojej rodzinie już kilka osób jest poszkodowanych .
  Twojej siostrze i Tobie życzę zdrowia
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam niedawno takie zdanie-"jeśli Ty nudzisz się ze sobą to pomyśl jak inni nudzą się z Tobą"-i chyba coś w tym jest:))więc nie mów ,że się nudzisz:)Ręce masz zdrowe:)))))pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. W jednym masz rację, ręce mam zdrowe, ale spróbuj przenieść np kubek z herbatą z kuchni do pokoju podpierając się dwiema kulami i skacząc na jednej nodze ( bo na tej w gipsie nie możesz stanąć). Polecam to ćwiczenie
  Poza tym przebywanie ponad miesiąc głównie we własnym towarzystwie znudziłoby nawet Ciebie

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj! nie ciekawie. Będzie dobrze - życzę zdrówka i weny :)

  OdpowiedzUsuń

Kołobrzeska pogoda