O mnie

Moje zdjęcie
jestem pielęgniarką, mam dwie córki, jednego zięcia, jednego kota i tego samego od 28 lat męża i co najważniejsze od kilku miesięcy nam wnusia. Lubię siebie i jestem szczęśliwa. Moje fascynacje to dom, rodzina, dekoupage, haft, kuchnia, książka, film, historia, średniowiecze, Rzym, Praga, Kraków, starówka w Warszawie,

UWAGA

Bardzo serdecznie witam odwiedzających w moim domowym ognisku i cieszę że odwiedziłaś mój blog.
Mam nadzieje że Cię zainteresował i jeszcze kiedyś tu zajrzysz. Przypominam jednak o prawach autorskich dotyczących moich zdjęć i wpisów.
Pozdrawiam

niedziela, 26 maja 2013

:)) i wyróżnienie

Witam
Oj długo, długo nie pisałam, ale miałam duże problemy zdrowotne. Zaczęła szwankować moja połamana  latem noga i trzeba było zabrać się za rehabilitację, a ponieważ pracuję normalnie więc jestem w ciągłym niedoczasie. Noga ciągle sprawia problem, puchnie, pobolewa i jest 2 cm dłuższa, ja kuleję, a najgorsze że nie mogę "porządnie" zajść ze schodów.
Moja rodzina motywuje mnie nazywając Quasimodo.
Ale może już niedługo i się poprawi.
Ostatnio niestety zaniedbałam decoupage, blog  i Was moi obserwatorzy. Poprawię się :))))
W tym czasie brałam jednak udział w bardzo fajnym konkursie z fotograficznej wiedzy o Rzymie. Konkurs zorganizowała Ewelina z Ołówkowych notatek dla duszy. Głównej nagrody nie wygrałam ale dostałam pocieszajkę i miły liścik.


Zakładka świetnie pasuje do książki. 
A ostatnio wracam do lektur z lat młodości i teraz czytam Hrabiego Monte Christo. Polecam!!!