O mnie

Moje zdjęcie
jestem pielęgniarką, mam dwie córki, jednego zięcia, jednego kota i tego samego od 28 lat męża i co najważniejsze od kilku miesięcy nam wnusia. Lubię siebie i jestem szczęśliwa. Moje fascynacje to dom, rodzina, dekoupage, haft, kuchnia, książka, film, historia, średniowiecze, Rzym, Praga, Kraków, starówka w Warszawie,

UWAGA

Bardzo serdecznie witam odwiedzających w moim domowym ognisku i cieszę że odwiedziłaś mój blog.
Mam nadzieje że Cię zainteresował i jeszcze kiedyś tu zajrzysz. Przypominam jednak o prawach autorskich dotyczących moich zdjęć i wpisów.
Pozdrawiam

niedziela, 22 listopada 2015

Cotton balls

Danusia z Moje cuda cudeńka http://danutka38.blogspot.com/2015/11/cykliczne-kolorki-listopad-2015.html miesiąc listopad określiła miesiącem czekolady.

 Ja czekoladę bardzo lubię, nie każdą oczywiście, ale super gorzką, z chilli lub białą, i nadziewaną owocowymi galaretkami to tak. A czy lubię  kolor czekoladowy/ Oto jest pytanie: to będzie tak jak ze smakiem zależy czym doprawię czekoladową kreację.
Postanowiłam zrobić czekoladowy misz masz i wyszedł mi sznur ala cotton balls

Tu jest i czekolada gorzka i biała i karmel( dopiero teraz zauważyłam że mino starań na zdjęciu uwieczniłam również swoje stopy ha ha ha)
A tak wygląda cały czekoladowy misz masz Mnie się podoba , a Wam ? I czy Danusia zaliczy mi wyzwanie?

Uwaga konkurs

Galeria maluszka.pl organizuje konkurs 
Super nagrody.
A dlaczego ja powinnam wygrać? ( warunek konkursu)
Bo mój wnusio ma ciemną karnację i będzie świetnie wyglądał w niebieskiej pościeli. Ma też małe ruchliwe rączki , które chętnie przytulą tildowego królika. A ja już czekam żeby usłyszeć Jego śmiech na widok zabawki.