czwartek, 22 listopada 2012

Filcowe cacka

Na Zimowym Babskim Targu Pasjonatek w Agohome przyglądałam się jak moja przyjaciółka Ewa z Przytulnego domu szyje filcowe serduszka i...i wzięło mnie. Pognałam dziś do sklepu kupiłam 2 kawałki filcu i cały wieczór wycinałam i szyłam. Oto co wyszło

 

A ponieważ mnie i igle, do tej pory było nie po drodze to jestem z siebie dumna. Jeszcze do zrobienia mam dużo filcowych cacek.

piątek, 16 listopada 2012

Kolejne bombki

Rok temu podarowałam rodzicom 2 bombki. Tak się podobały że Mama zamówiła na te święta kolejne.
Oto one:Bardzo się podobały Rodzicom

Pierwsza bombka

I oto jest pierwsza bombka w tym roku. Pierwsza podwójnie . Po pierwsze jest to moje pierwsze dziełko BN w tym roku, a po drugie bardzo chciałam zrobić bombkę przezroczystą i zrobiłam. Kłopotów było trochę. Jak zwykle podwójny crak nie współpracował ze mną i jak zaczęłam go usuwać powstała na jednej połowie  mleczna powierzchnia, zrobiłam więc dalej " aby było" ( najwyżej -pomyślałam- nie dam jej nikomu). Ale zobaczył ją mój Tato i bardzo mu się podobała, więc już zaklepał dla siebie.
Wczoraj pracowałam nad innymi świątecznymi cackami, ale jeszcze nie pokończone więc zdjątka będą później. W niedzielę mam zamiar wybrać się na zlot decoupażystek do Starych Babic. Więcej wiadomości pod tym adresem AgoHome Stare Babice Rynek 11 www.agohome.pl

czwartek, 15 listopada 2012

I znowu Finiek

Finek ma zakazane siadanie na stole, jak widać na zdjątku stosuje się do zakazu. Przecież nie siedzi na stole tylko leży.
A teraz chowa się pod kocyk i układa do spania

Chustecznik  kartecznik dla Ali ( poprzedni post) zobaczył mój trzyletni siostrzeniec i.... Ala będzie miała kopię kartacznika Kubusia. Mina Kuby była bezcenna.

poniedziałek, 12 listopada 2012

Myśliwski medalion


Ostatnio zrobiam medalion myśliwski na ściętym pniu drzewa. Niestety nie jestem z niego zadowolona, ale pokazuje Wam że nie próżnuje
poniedziałek, 5 listopada 2012

Chustecznik- kartecznik dla Ali

Ostatnio córka poprosiła mnie o zrobienie pudełka dla swojej chrześnicy. Ala ma dużo zabawek i Jej rodzice zaproponowali żeby prezenty dla małej były nie tylko kolorowe, ale i użyteczne. A ponieważ Kindze na ślub dałam chustecznik, więc wymyśliła że Ala dostanie kartecznik.


Muszę jeszcze dokończyć lakierowanie. :))))

Kołobrzeska pogoda