poniedziałek, 21 listopada 2011

Urodziny

Witam
45 lat temu w samo południe po raz pierwszy ujrzałam świat. I jak mi z tym ? Dzięki Pan Bogu dobrze!!!
Nie mam chandry czy depresji, osiągnęłam w życiu już sporo, ale na jeszcze więcej dopiero przyjdzie czas.
Mam wspaniałego męża, cudowne dzieci , pięknego kota ( który śpi teraz na moich kolanach), jestem wykształcona , mam pracę i niezłe zdrowie, nie wyglądam na swoje lata, a i w głowie szumi 18 lat. Więc nie ma powodu do narzekania.
Ale do rzeczy, wiem że czekacie na wyniki candy. Chętnych było nie dużo, bo tylko 18 osób, tym większe szanse miała każda z uczestniczek. Wydrukowałam , wyciełam i ponumerowałam losy
Następnie moja Gośka podała wylosowaną cyfrę 7
A po odwinięciu przeczytałyśmy post Uli z kolorowego hobby
A oto co napisała Ula

Witaj :)
bardzo piekne są Twoje cacuszka :)
młoda kobitka z Ciebie :) 
cytat, który lubie a i pewnie każdej kobietce sie spodoba to: -W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta. - G. B. Shaw 
na candy sie zapisuje i dodaję Ciebie do znajomych ;)
pozdrawiam serdecznie
Ula :Ulu ja i ikona czekamy na Twój adres.

Wszystkim dziękuje za zabawę i zaglądajcie do mnie

sobota, 12 listopada 2011

Przypomnienie

Już tylko 10 dni zostało do zakończenia mojego urodzinowego candy. Miała to być niespodzianka, ale nie mogłam wytrzymać i ujawniam prezent. Jeszcze nie skończony, ale już widać co to będzie. Więc zapraszam:

piątek, 11 listopada 2011

świąteczne pierniczki :))))

Na początku dopowiem na pytanie z poprzedniego postu. Doszłam do wniosku że rezygnuję ze studiów pedagogicznych, nie mam chęci zmieniać zawodu w wieku 45 lat , a szkoła nie zapewni mi specjalizacji na którą poszłam. Szkoda więc moich pieniędzy i czasu . Poszukam czegoś innego jeśli nie znajdę teraz to za rok , mam czas . A teraz robie przyjemniejsze rzeczy i jestem zadowolona z decyzji. Dzięki Wam dziewczyny za słowa otuchy.
A teraz wystawa świątecznych pierniczków, ale nie tych pieczonych tylko z płyty mdf
Zdjątka nie do końca udane , ale robione w ostatniej chwili przed oddaniem cacuszków w nowe ręce.

piątek, 4 listopada 2011

Pytanie

Jak już wcześniej pisałam zaczęłam w tym roku magisterkę na pedagogice ( mam licencjat z pielęgniarstwa). Idąc na studia myślałam o specjalizacji "Opieka nad osobą starszą i niepełnosprawną"i tu jest problem. Na mojej specjalizacji jestem jedna!!! Więc napewno jej nie otworzą . Czy ja natomiast chcę być pzredszkolanką lub doradcą zawodowym, czy postawić na tytuł, czy dać sobie spokój. Co mam zrobić oto jest pytanie ( warte 2200zł)
Co mi doradzicie Drogie Blogowiczki

wtorek, 1 listopada 2011

Chwile zadumy

Dzisiejsze święto to chwile zadymy wspomnień o bliskich którzy odeszli do domu Ojca. Swoich drogich odwiedziłam w sobotę , a dziś byliśmy na grobach rodzinnych Adasia. Na grób Jego Taty zrobiłam w tym roku wiązankę sama.

Wieczorem umówiłam się z Adamem na powrót od mojch rodziców przez cmentarz bródnowski. Uwielbiam taki spacer.

Kołobrzeska pogoda